Biżuteria

Pierwsza rocznica ślubu

W historii każdego związku pojawiają się niezwykle wyjątkowe momenty, które stanowią prawdziwy przełom w życiu zakochanych. Pierwszym z nich jest samo rozpoczęcie związku, z którym wiąże się zazwyczaj pierwsza randka oraz pierwsze pocałunki. W międzyczasie następują małe wydarzenia, które wywołują motylki w brzuchu pary. Kolejną kluczową chwilą są już oświadczyny, przypieczętowane przez bajeczny pierścionek zaręczynowy. Zwiastują one nadchodzący ślub, który rozpoczyna całkiem nowy etap w życiu zakochanych, jest nim zakładanie własnej rodziny. Uroczystość szybko mija i zanim Młodzi się obejrzą, następuje równie wyjątkowy moment – pierwsza rocznica ślubu. Nazywana jest papierową, ponieważ krótki staż małżeństwa wskazuje na jego stosunkową kruchość. Nie chodzi oczywiście o fałszywość uczuć, ale o potrzebę pielęgnowania relacji. Tak szczególny dzień powinien być należycie celebrowany.

Jak świętować pierwszą rocznicę ślubu?

Świętowanie papierowych godów to absolutny obowiązek każdego młodego małżeństwa. Pierwsza rocznica jest idealną okazją do tego, aby na chwilę się zatrzymać i zauważyć jak wielkim szczęściem obdarował nas los. Prawdziwa miłość nie zdarza się każdemu, więc jeśli ją mamy, musimy o nią szczególnie dbać. W tak ważnym dniu obejrzyjcie film z wesela i wybierzcie się na romantyczną randkę. Udajcie się do swojego ulubionego miejsce, abyście obydwoje czuli się komfortowo. Zapomnijcie o Bożym świecie, rocznica waszego ślubu to czas, w którym jedyne o czym należy myśleć to o sobie nawzajem. 

Pomysł na prezent z okazji rocznicy

Cudownym pomysłem na prezent  z okazji rocznicy ślubu jest dopasowanie ich do konkretnej nazwy. Papierowe gody to idealny moment na napisanie listu miłosnego. Zakup ozdobną papeterię i w chwili natchnienia przelej na nią całą swoją miłość. Czytając to, twoja druga połówka z pewnością się wzruszy. Odniesienie się do miana rocznicy nie jest wymagane. Miłym upominkiem będzie także biżuteria lub po prostu bukiet kwiatów. Liczy się pamięć i gest.