Biżuteria

70. rocznica ślubu

Każde z małżeńskich godów zawiera wyjątkową nazwę, która odnosi się do konkretnego etapu w związku. Przykładowo, pierwszą rocznicę nazywamy papierową. Świeże małżeństwo jest jeszcze dość delikatne, należy o nie odpowiednio dbać i pielęgnować rozwój relacji. Ten słaby materiał nie oznacza jednak kruchości uczuć łączących męża i żonę, chodzi raczej o ich staż w małżeństwie. Dla kontrastu, 70 rocznica nosi miano kamiennej. Po upływie tak wielu lat, więź między małżonkami jest już naprawdę silna. Nie sposób zaprzeczyć, że tak wyjątkowej okazji mogą doczekać się jedynie ludzie, których spotkała prawdziwa miłość. Warto celebrować ten szczególny dzień, w końcu obok tak imponującej rocznicy nie można przejść obojętnie. 

Celebracja 70. rocznicy ślubu

Świetnym sposobem świętowania okrągłych godów, na który decyduje się znaczna część par, jest wyprawienie przyjęcia dla najbliższych osób. Religijne małżeństwa decydują się także na nabożeństwo, w trakcie którego odnawiają swoją przysięgę. Ta wzruszająca ceremonia jest prawdziwym wyciskaczem łez. W końcu cała rodzina zbiera się w jednym miejscu, aby być świadkami wyznania miłości ludzi, którzy po 70 wspólnie spędzonych latach, nadal żywią do siebie te same uczucia. Chociaż brzmi to naprawdę zadziwiająco, takie wydarzenia mają miejsce w rzeczywistości. Zakochanym parom o tak imponującym stażu powinniśmy życzyć kolejnych pięknie przeżytych lat. Zadbajmy o to, aby w rocznicę ich ślubu mogli czuć się wyjątkowo kochani przez rodzinę, którą stopniowo tworzyli. 

Prezent z okazji rocznicy ślubu

Najlepszym prezentem, jaki można podarować parze świętującej okrągłe gody małżeńskie jest odnowienie symboli miłości. Po 70 latach obrączki ślubne oraz pierścionek zaręczynowy straciły swój dawny blask. Nadanie tak znaczącej biżuterii drugiego życia, z pewnością rozczuli bohaterów tego dnia oraz przywróci im wspomnienia z dawnych czasów. Pięknym podarunkiem będzie także rocznicowa sesja. Będzie ona stanowiła cudowne zestawienie wraz ze zdjęciami z dnia ślubu. Taki czar wspomnień oderwie nas na chwilę od szarej rzeczywistości.