48aebc05a54d2019f287f5f5486ef386.jpg
6c186b9a4ad830b159b394a9ec2858ab.jpg

FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania:

- "W jaki sposób można was zamówić na wesele?"
Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jeśli jest to możliwe prosimy o maile, gdyż jest to dla nas wygodniejsze. Korespondencja jest wówczas zapisana, można zawsze do niej wrócić i przypomnieć sobie co już ustaliliśmy. Jeśli są Państwo zdecydowani, wówczas podpisujemy umowę. Jeśli wesele jest gdzieś dalej, wtedy nie ma sensu jechać kilkadziesiąt/kilkaset kilometrów - możemy to załatwić korespondencyjnie (przesyłając skan umowy przez e-mail). Oczywiście jeśli mają Państwo takie życzenie to możemy się spotkać osobiście - w Żurominie lub w Warszawie. Szczegóły ustalamy zwykle w tygodniu przed weselem - mailowo, telefonicznie lub na spotkaniu. Z doświadczenia wiemy, że wcześniejsze szczegółowe ustalenia nie mają sensu, gdyż do czasu uroczystości "Młodzi" zdążą jeszcze kilka razy zmienić zdanie w wielu kwestiach.

- "Z jakim wyprzedzeniem należy was zamówić?"
Im wcześniej, tym lepiej. Czasem bywa tak, iż termin odległy np. o kilkanaście miesięcy już za tydzień może być akurat zajęty przez inną parę, a czasem pozostaje wolny przez dłuższy czas.

- "Czy mogę zarezerwować dany termin na tydzień?"
Termin można zarezerwować tylko na okres 1-2 dni. Mamy sporo złych doświadczeń w tym temacie, dlatego prosimy dać znać, gdy będą już Państwo konkretnie zdecydowani, a wtedy powiadomimy o dostępności terminu na daną chwilę. Osoba zdecydowana, której zależy na zespole, umawia się z nami na następny dzień i załatwia wszystko od ręki lub korespondencyjnie.

- Jak długo gracie na weselu?
Na weselach gramy do 10 godzin, licząc od momentu przybycia Młodej Pary i gości na salę, maksymalnie do godz. 4 rano.

- Czy gracie na poprawinach?
Nie, w ogóle gramy na poprawinach.

- "Czy można was gdzieś zobaczyć na żywo?"
Owszem, jeśli gramy koncert plenerowy, dostępny dla wszystkich. Jeśli takowy się zdarzy, wówczas informujemy o tym na stronie głównej.

- "Czy możemy ustalić przebieg oczepin, całego wesela?"
Właściwie można, ale warto w tej kwestii zaufać zespołowi i nie ingerować zbytnio ;) Wiemy co robić, by było miło, sympatycznie i wesoło. Zawsze też można rzucić nam słówko w trakcie wesela.

- "Czy można wybrać utwory z waszego repertuaru, które chcemy usłyszeć na naszym weselu?"

Jak wyżej - można, ale warto zaufać naszemu doświadczeniu. Wiemy, co "sprzedaje się" najlepiej na weselach i jaki utwór kiedy zagrać. Obserwujemy też reakcje gości.

- "Czy gracie disco polo?"
Do niedawna stroniliśmy od tego gatunku, jednak sytuacja na rynku wymusza zmiany. W swoim repertuarze posiadamy kilka znanych utworów disco polo oraz kilka biesiadnych, szczegóły w dziale Repertuar. Jednakże na Państwa życzenie możemy pominąć ten rodzaj muzyki na weselu i skupić się bardziej na repertuarze pop-rockowym, co z powodzeniem praktykujemy od wielu lat.

- "Czy moglibyście zagrać coś spoza waszego repertuaru?"

Możemy opracować jeden utwór na życzenie, specjalnie dla Was :)

- "Chcielibyśmy zatańczyć pierwszy taniec do naszego wybranego utworu, jednak musicie zagrać dokładnie jak w oryginale, gdyż mamy opracowaną choreografię."
W tym wypadku polecamy po prostu odtworzenie oryginału z CD lub mp3. To dość częsta praktyka w przypadku pierwszego tańca i w niczym nie ujmuje Młodej Parze ani zespołowi.

- "Czy gracie na błogosławieństwie, wyprowadzeniu z domu panny młodej?"
Nie, nie gramy.

- "Czy wychodzicie do stołów z piosenką biesiadną?"
Nie, nie robimy już tego.

- "Czy gracie tylko na weselach?"

Oczywiście nie tylko. Graliśmy już duże plenerowe koncerty (na festynach, dniach miast), kameralne bankiety dla firm, oczywiście bale.

- "Czy gracie w inne dni tygodnia oprócz sobót?"
Zwykle nie ma problemu.

- "Czy posiadacie na wyposażeniu światła, kolorofony itp.?"
Nie, nie zajmujemy się oświetleniem.

- "Skąd taka nazwa zespołu?"
Początkowo nasze próby odbywały się w poniedziałki, często przekształcając się w trwające do późnej nocy jam session :)

Monday Session - orkiestra weselna, zespół na wesele, cover band muzyki rozrywkowej. Wesela, bale, bankiety, koncerty, festyny i inne imprezy okolicznościowe. Żuromin, Lidzbark, Lubawa, Iława, Działdowo, Mława, Rypin, Brodnica, Sierpc, Płock, Warszawa, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Lipno, Płońsk, Pułtusk, Ciechanów, Nidzica, Przasnysz, Maków, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Gostynin, Golub Dobrzyń, Nowe Miasto Lubawskie, Ostróda, Wąbrzeźno, Grudziądz, Szczytno, Ostrołęka, Ostrów, Garwolin, Grójec, Rawa Mazowiecka, Łowicz, Kutno, Łęczyca, Olsztynek, Wyszków, Łochów, Kobyłka, Radzymin, Pruszków, Grodzisk, Żyrardów, Skierniewice, Łódź, Milanówek, Brwinów, Piastów, Błonie, Ożarów, Piaseczno, Łomianki, Legionowo, Wołomin, Marki, Zielonka, Ząbki, Sulejówek, Mińsk Mazowiecki, Józefów, Otwock, Karczew, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, woj. mazowieckie, prawie cały kraj!